3D LifeViz Infinity


POKAŻ PRODUKTY

3D LifeViz Infinity – twarz i ciało Pacjenta w trójwymiarze.

Przełomowe rozwiązanie dostępne już na polskim rynku! 3D LifeViz Infinity - jedyne przenośne, urządzenie w projekcji 3D do wykonywania Pacjentom zdjęć zarówno twarzy, jak i ciała. To kompaktowy i lekki aparat, z pełnym pakietem oprogramowania komputerowego, posiada nieskończone wręcz możliwości.

3D LifeViz Infinity nie wymaga specjalnego pomieszczenia, profesjonalnego oświetlenia dla prawidłowego, powtarzalnego wykonywania zdjęć. Dzięki funkcji 3D Viewer oraz SkinCare (raport stanu skóry) Pacjent ma możliwość dokładnie zapoznać się z zaletami i mankamentami urody i doprecyzować swoje oczekiwania, do których lekarz medycyny estetycznej, bądź chirurg plastyk dobierze najbardziej optymalne rozwiązania zabiegowe. Dla lepszego zobrazowania planowanego zabiegu terapeuta może skorzystać z symulacji 3D Face and Breast Shaper.

Co ciekawe przy zabiegach powiększania piersi system określa parametry anatomiczne i pomaga w doborze odpowiednich implantów oraz demonstruje efekt na ekranie. To daje unikalną szansę Pacjentce wyboru najlepszego rozmiaru i kształtu piersi. Efekty podjętych terapii można w dolnym momencie przedstawić za pomocą obiektywnych narzędzi pomiarowych.

Pokaż różnicę z LifeViz Infinity!

 AESTHETIC CONCEPT
BIURO SPRZEDAŻY:

ul. Hanki Czaki 2/69 01-588 Warszawa
tel. 22 415 67 92, +48 668 040 694

e-mail: biuro@aestheticconcept.pl