NICI WCHŁANIALNE


POKAŻ PRODUKTY

APTOS NANO

Linia Aptos Nano  należy do najdelikatniejszych spośród mało inwazyjnych technik Aptos. Dedykowana jest do korekcji najbardziej wymagających obszarów twarzy i ciała, tam gdzie skóra jest bardzo cienka i wiotka. Linia Nano bazuje na specjalnie skonstruowanych niciach caprolac, które dzięki swej budowie "warkocza" lub "sprężynki" pełnią w tkankach wyspecjalizowane role wypełniania i wygładzania zmarszczek bez zaburzania mimiki twarzy. Aptos Nano jest pierwszą i jedyną techniką wzmacniającą i rewitalizującą tkanki miękkie z pomocą bio-włókien.

Minimalna ingerencja Aptos Nano to system składający się z cieniutkiej igły prowadzącej oraz ultracienkiego „bio-włókna”. Taka struktura czyni technikę korekcji znacznie prostszą do przeprowadzenia i bardziej bezpieczną. Delikatna, cienka igła, wykonana z wysokiej jakości stali, jest wprowadzana podskórnie (bez wykłuwania)poprzez mikroskopijny otwór (punkt wkłucia), przenikając przez tkanki bez ich uszkadzania. Po zakończeniu procedury, ślady ingerencji zabiegowej są praktycznie niezauważalne (punkty wkłucia zabliźniają się bardzo szybko). Innowacje i technologie Aptos Nano mają specjalną, dwuwymiarową strukturę i są 2,5 krotnie cieńsze od standardowych materiałów szewnych. Podobnie jak pozostałe produkty Aptos, są one w 100% kompatybilne z tkankami organizmu, ze względu na zawartość w ich składzie kwasu polimlekowego (L-lactic). Ta naturalna substancja jest składnikiem ludzkiego ciała i stymuluje proces odnowy komórek.

Podskórnie włókna Nano tworzą wspierający skórę szkielet, mocując tkanki we właściwym położeniu i dlatego oczekiwany rezultat pojawia się tuż po zakończeniu zabiegu. Pełen rezultat widoczny jest po kilku tygodniach.

Stosowanie technik Nano nie wymusza podawania znieczulenia, a więc eliminuje ryzyko powstania obrzęków i siniaków. Prawdopodobieństwo pojawienia się reakcji alergicznej jest niezwykle niskie. Zabiegi Aptos Nano mogą być z powodzeniem łączone z innymi technikami Aptos, jak również wypełniaczami, kosmetologią estetyczną na bazie urządzeń, mezo i plazmoterapią, peelingami i neurotoksynami.
Metody korekcji Nano są idealne zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, przyzwyczajonych do aktywnego trybu życia, dbających o zdrowy i estetyczny wygląd i oczekujących jego wyraźnej poprawy w ciągu zaledwie weekendu.

Przeciwwskazaniami do zabiegu są ostre infekcje, zmiany nowotworowe, zaburzenia krzepnięcia krwi, stany zapalne. Po zabiegu zaleca się aby w ciągu 2-3 tygodni po zabiegu pacjent powstrzymywał się od intensywnych skurczów mięśni mimicznych twarzy oraz masaży, nie korzystał z klubów fitness i unikał intensywnego rozgrzewania np. w saunie.


Linia Nano dedykowana jest do takich obszarów jak: brwi, okolice powieki górnej i dolnej, kurze łapki, linie marionetki,zmarszczki palacza, bruzdy wokół uszu, fałdy szyjne, dolina łez, dekolt, dłonie.

 

APTOS EXCELLENCE

Linia Aptos Excellence obejmuje techniki liftingu i biorewitalizacji obszarów twarzy i ciała za pomocą nici caprolac, które wchłaniają się w ciągu 360 dni. Jednym ze składników nici jest kwas polimlekowy, który wywołuje efekt odmładzający, aktywując naturalną rewitalizację skóry i spowalniając procesy starzenia.

Nici Excellence posiadają na całej swej długości mikrowypusty. Ich specjalna struktura, kąt mocowania oraz sposób rozmieszczenia wzdłuż nici gwarantują wysoką skuteczność zabiegową także w zakresie liftingu. W wyniku zabiegu w skórze pacjenta zostaje utworzony rodzaj podskórnego stelaża podtrzymującego tkanki we właściwym położeniu.

Zabieg nićmi z linii Excellence jest łatwy w wykonaniu i minimalnie inwazyjny. Wykonywany jest w warunkach gabinetu zabiegowego, w znieczuleniu miejscowym. Zabieg trwa ok 15 minut.  Nici implantowane są za pomocą kaniul z atraumatycznym końcem, po linii prostej, przy minimalnej ilości punktów wkłucia i wykłucia.

Efekty widoczne są natychmiast po zabiegu. Skóra staje się bardziej elastyczna i gładka. Z biegiem czasu efekt postępuje za sprawą działania w skórze kwasu polimlekowego. Pacjent może cieszyć się osiągniętym efektem wizualnym przez okres 12 -18 miesięcy.

Przeciwwskazaniami do zabiegu Aptos Excellence są ostre infekcje, zmiany nowotworowe, zaburzenia krzepnięcia krwi, stany zapalne. Po zabiegu zaleca się aby w ciągu 2-3 tygodni po zabiegu pacjent powstrzymywał się od intensywnych skurczów mięśni mimicznych twarzy oraz masaży, nie korzystał z klubów fitness i unikał intensywnego rozgrzewania np. w saunie.

Linia Excellence dedykowana jest do korekcji obszarów twarzy: policzki, żuchwa, brwi oraz ciała: szyja, biust, brzuch, uda, ramiona, fałdy nadkolanowe.


APTOS LIGHT LIFT

Zabiegi Aptos Lift to nowość, która zrewolucjonizowała mało-inwazyjne techniki odmładzania. Nie wymaga żadnych nacięć ani ingerencji chirurgicznej. W zaledwie kilkadziesiąt minut pozwala przywrócić twarzy młode rysy, czy skorygować niedoskonałości na innych partiach ciała.

Nici Light Lift stworzone na bazie bioabsorbowalnego materiału, który wchłania się całkowicie w ciągu 360 dni. Ze względu na ich strukturę z mikrowypustami, nić jest niezawodnie zakotwiczona w tkankach miękkich, tworząc silnie podtrzymujący szkielet, naprowadza tkanki na ich pierwotne położenie (liftinguje), co wraz z zaawansowaną techniką implantacji, polegającą na okalaniu tkanek i grupowaniu, zabezpiecza je przed ponownym przemieszczeniem.

Dodatkowy efekt odmładzający wywołuje kwas polimlekowy (L-lactic), który aktywuje rewitalizację i spowalnia procesy starzenia od wewnątrz. Możliwe jest osiągnięcie widocznego efektu liftingu wszelkich obszarów twarzy, jak również szyi. Zastosowanie metod Light Lift pozwala osiągnąć doskonały rezultat estetyczny bez stosowania tradycyjnych operacji chirurgicznych. Poprawa jest widoczna bezpośrednio po zabiegu. Optymalny efekt jest w pełni widoczny po 2-3 tygodniach. Rekonwalescencja trwa 1-2 tygodnie, ale już po kilku dniach pacjent może wrócić do codziennego rytmu życia. Rezultat utrzymuje się około 2 lat, w zależności od indywidualnych predyspozycji pacjenta.

Nici są wprowadzane poprzez punkty wkłucia, za pomocą wysoce wyspecjalizowanej, dostosowanej do danego obszaru zabiegowego i techniki implantacji, igły prowadzącej. Bezpieczeństwo stosowania produktów z linii Light Lift jest osiągane poprzez zastosowanie wchłanialnego materiału, o właściwościach nie tylko liftingujących, ale także biorewitalizujących. Zaawansowana technologia nici z kwasu polimlekowego, zespolonych z wysoce wyspecjalizowanymi dla poszczególnych obszarów zabiegowych igieł prowadzących, czyni technikę implantacji łatwą, a dla pacjenta mało inwazyjną. Ponadto wszechstronność możliwości zabiegowych produktów z linii Light Lift czyni je najbardziej uniwersalnym rozwiązaniem dopasowanym do potrzeb pacjenta.

Zabieg nićmi Light Lift jest wykonywany w znieczuleniu miejscowym. Opracowanie całej twarzy trwa około 30-40 minut, a pojedynczej strefy zabiegowej zaledwie 10-15 minut. Przeciwwskazaniami do zabiegu są ostre infekcje, zmiany nowotworowe, zaburzenia krzepnięcia krwi, stany zapalne. Po zabiegu zaleca się aby w ciągu 2-3 tygodni po zabiegu pacjent powstrzymywał się od intensywnych skurczów mięśni mimicznych twarzy oraz masaży, nie korzystał z klubów fitness i unikał intensywnego rozgrzewania np. w saunie.

Linia Light Lift dedykowana jest do korekcji takich obszarów jak: brwi, obszar kości jarzmowej, żuchwa (chomiki), podbródek.Aptos Excellence Visage
Nici Aptos Excellence Visage

Aptos Excellence Visage Soft
Nici Aptos Excellence Visage Soft

Aptos Excellence Elegance
Nici Aptos Excellence Elegance

Light Lift Thread 2G
Nici Light Lift Thread 2G 2. GENERACJA

Light Lift Thread 2G Soft
Nici Light Lift Thread 2G Soft

Light Lift Needle 2G
Nici Light Lift Needle 2G

Light Lift Needle 2G Soft
Nici Light Lift Needle 2G Soft

Light Lift Spring
Nici Light Lift Spring

Light Lift Spring Soft
Nici Light Lift Spring Soft

LL Needle 2G Soft Small i Large
Nici Light Lift Needle 2G Soft Small i Large

Aptos Excellence Body
Nici Aptos Excellence Body

Aptos Nano Vitis
Nici Aptos Nano Vitis

Aptos Nano Spring
Nici Aptos Nano Spring

AESTHETIC CONCEPT
BIURO SPRZEDAŻY:

ul. Hanki Czaki 2/69 01-588 Warszawa
tel. 22 415 67 92, +48 668 040 694

e-mail: biuro@aestheticconcept.pl