NICI NIEWCHŁANIALNE


POKAŻ PRODUKTY

Aptos Surgical to druga generacja technik odmładzania twarzy i ciała, opracowanych przez gruzińskich chirurgów plastyków Marlena i George’a Sulamanidze. Od prawie 20 lat metody te są z sukcesem stosowane przez wiodących ekspertów w 48 krajach. Techniki implantacji Aptos udowodniły swoją niezawodność, uzyskując doskonałe natychmiastowe wyniki, nie pozostawiając blizn, pozwalając poprawić kontury tkanek miękkich, nadając objętość i spowalniając procesy starzenia. Ponadto dają szansę odmłodzenia pacjentom, którzy z różnych przyczyn nie mogą poddać się tradycyjnym plastycznym, czy estetycznym operacjom chirurgicznym. Okres rekonwalescencji jest bardzo krótki, w ciągu zaledwie kilku dni pacjent wraca do codziennego rytmu życia. Technologia została przewidziana dla ludzi w różnym wieku, o zróżnicowanych oczekiwaniach i wskazaniach skóry.

Zastosowanie metod Aptos pozwala osiągnąć doskonały rezultat estetyczny, ale można je także łączyć z tradycyjnymi operacjami chirurgicznymi, bądź zabiegami medycyny estetycznej.
Optymalny efekt jest w pełni widoczny po 2-3 tygodniach. Pełna rekonwalescencja trwa 1-2 tygodnie, ale już po kilku dniach pacjent może wrócić do codziennego rytmu życia. Rezultat utrzymuje się 4-5 lat (nici z wypustami) w zależności od indywidualnych predyspozycji pacjenta. W przypadku nici gładkich istnieje możliwość wydłużenia efektu nawet do 10 lat.

Nici są wprowadzane poprzez punkty wkłucia, za pomocą wysoce wyspecjalizowanej, dostosowanej do danego obszaru zabiegowego i techniki implantacji, igły prowadzącej lub za pomocą małego 0,5 cm długości nacięcia. Bezpieczeństwo stosowania produktów z linii Aptos jest osiągane poprzez użycie tradycyjnego polipropylenowego materiału szewnego, stosowanego w chirurgii od ponad 50 lat.

Połączenie metod Aptos z klasycznymi operacjami chirurgii plastycznej, czy ogólno dostępnymi zabiegami medycyny estetycznej, takimi jak: peelingi, wszelkiego typu wypełniacze, iniekcje toksyną botulinową czy mezokoktajlami, znacząco zwiększa możliwości lekarzy oraz daje szansę osiągnięcia optymalnego efektu zabiegowego.

Zabieg z wykorzystaniem nici Aptos Surgical jest wykonywany w znieczuleniu miejscowym. Opracowanie całej twarzy trwa około 40-60 minut, a pojedynczej strefy zabiegowej zaledwie 20-30 minut.
Przeciwwskazania do zabiegu: ostre infekcje, zmiany nowotworowe, zaburzenia krzepnięcia krwi, stany zapalne. Zalecenia po zabiegu: w ciągu 2-3 tygodni po zabiegu zaleca się pacjentowi powstrzymywanie od intensywnych skurczów mięśni mimicznych twarzy oraz masaży, nie korzystanie z klubów fitness i unikanie intensywnego rozgrzewania np. w saunie.Aptos Spring
Nici Aptos Spring

Aptos Surgical Needle 4/0
Aptos Surgical Needle 4/0

Aptos Surgical Needle 3/0
Aptos Surgical Needle 3/0

Aptos Surgical Needle 2/0
Aptos Surgical Needle 2/0

Aptos Thread 2G
Nici Aptos Thread 2G

Aptos Needle 2G
Nici Aptos Needle 2G

Aptos Needle 2G Soft
Aptos Needle 2G Soft Small i Large

Aptos Thread 2G Soft
Aptos Thread 2G Soft

Aptos Spring Soft
Aptos Spring Soft

AESTHETIC CONCEPT
BIURO SPRZEDAŻY:

ul. Hanki Czaki 2/69 01-588 Warszawa
tel. 22 415 67 92, +48 668 040 694

e-mail: biuro@aestheticconcept.pl