3D LifeViz Micro


POKAŻ PRODUKTY

Nowe urządzenie z pokolenia 3D LifeViz ™, system Micro, został zaprojektowany dla mniejszych obszarów umożliwiających precyzyjne oraz szczegółowe obserwacje zmian skóry.

Opierając się na tej samej innowacyjnej technologii standardu co w 3D LifeViz Mini™, powstała równie kompaktowa i przenośna konstrukcja, gwarantująca jakość, dokładne i realistyczne obrazy w 3D. Zintegrowany system laserowego naprowadzania zapewnia zwiększoną powtarzalność obrazu, który ma kluczowe znaczenie dla wiarygodnych porównań obrazów uzyskanych w odstępach oddalonych od siebie o kilka godzin, dni, tygodni lub miesięcy.

Baza danych Derma Pix to jedna z cenniejszych funkcji, gdy stanowi uporządkowane archiwum wszystkich zdjęć pacjentów sklasyfikowanych pod dowolnym kątem.

Pozwala na łatwe odszukanie żądanych zdjęć pacjenta, ich selekcję w celach porównawczych, analizy skóry, bądź symulacji zabiegowej. To podstawa każdego gabinetu dbającego o standard oferowanych usług.

Moduł 3D Analysis ™:


Dla wielu zabiegów medycyny estetycznej czy w ocenach badań klinicznych można ograniczyć za pomocą obrazu 2D. 3DLifeViz Micro ™ stanowi doskonałą alternatywę i inteligentny .

Dzięki modułowi 3D Analysis ™ , nigdy wcześniej nie było tak łatwe do wykrycia i ilościowej oceny nawet najdrobniejsze zmarszczki , pory czy zmiany trądzikowe. Z niezwykłą dokładnością i precyzją , możemy określić zmiany objętości , powierzchni i głębokości.

To pozwala nam lepiej ocenić skuteczność dla danego leczenia i poprawić swoją diagnozę pacjenta oraz śledzić na bieżąco postępy terapii z 3D LifeViz Micro ™ !

Kompleksowe narzędzie do pełnej skuteczności :


Wysoka dokładność poziomu 3D LifeViz Micro™ , który może być stosowany do twarzy ( warg, fałdów nosowo-wargowych, drobne zmarszczki, itp ), ale również dla innych wskazań , takich jak rany, blizny oraz w dermatologii i onkologii (trądzik , rak), etc.

W przypadku większych obszarów , QuantifiCare opracował system 3D LifeViz ™, która idealnie nadaje się do uzyskania dokładnych wyników dla większych obszarów zainteresowania .AESTHETIC CONCEPT
BIURO SPRZEDAŻY:

ul. Hanki Czaki 2/69 01-588 Warszawa
tel. 22 415 67 92, +48 668 040 694

e-mail: biuro@aestheticconcept.pl