APTOS EXCELLENCE VISAGE METHOD i WYPEŁNIACZ BIOSTYMULUJĄCY Ellansé™ w konkursie Perły Dermatologii Estetycznej 2018


 

Serdecznie zapraszamy do głosowania na dwa produkty z naszej oferty w konkursie Perły Dermatologii Estetycznej 2018:

  • APTOS EXCELLENCE VISAGE METHOD - kategoria Harmonia Piękna
  • Wypełniacz biostymulujący Ellansé™ - kategoria Produkty zabiegowe – Dermostymulacja

Link do głosowania: http://www.dermatologia-estetyczna.pl/pl/glosowanie2018

 

Kategoria: Harmonia Piękna
APTOS EXCELLENCE VISAGE METHOD

Harmonia Piękna to estetyczny wygląd, pełen równowagi, symetrii, doskonałości, z zachowaniem naturalności, świeżości i młodzieńczej witalności To także balans między duszą i ciałem, będący wynikiem akceptacji i zadowolenia ze swojego wyglądu, co oczywiście wpływa na lepsze samopoczucie. Firma Aptos już od ponad 20 lat, za sprawą certyfikowanych lekarzy, uszczęśliwia pacjentów na całym świecie, przywracając ich naturalne piękno, w sposób harmonijny, bez sztuczności, odbudowując właściwe proporcje i przywracając skórze zdrowie, gęstość, jędrność i prawidłowe nawilżenie. To niekwestionowany lider w dziedzinie korekcji zmian starzeniowych, genetycznych czy wolumetrycznych.

Spośród technik Aptos Excellence Visage to najbardziej unikalna i jednocześnie uniwersalna metoda zabiegowa, uwielbiana zarówno przez lekarzy, jak i pacjentów, gdyż koryguje kompleksowo różne objawy starzenia, w sposób naturalny, małoinwazyjny i przyjazny. To najskuteczniejsze i najbardziej wszechstronne narzędzie do kompleksowej walki z opadającymi tkankami w obszarze całej twarzy, z uwzględnieniem linii brwi, policzków, żuchwy, a także szyi, z jednoczesną odbudową jakości skóry, przywróceniem naturalnej witalności i działaniem przeciwstarzeniowym.

Za sprawą wielokierunkowch wypustów, ułożonych parami, po 4 szt. na każdym centymetrze nici, opatentowanych przez dr M. Sulamanidze oraz zintegrowaniu z nietraumatyczną, zaokrągloną kaniulą, przenikającą tkanki bez ich kaleczenia, możemy przemieszczać tkanki miękkie, dowolnie je modelując do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta, odbudowując utraconą objętość, równomiernie rozgładzając zmarszczki i fałdy oraz odmładzając skórę. Długie 18 cm nici Excellence Visage doskonale zamocowane są w tkankach, przenikając je na kształt litery Z (“Z lifting”) skutecznie je unoszą i naprowadzają na pierwotne położenie w obrębie każdego kompartmentu tłuszczowego, bez dokładania sztucznej objętości. W zabiegu Visage Oval nici Excellence doskonale napinają linię żuchwy i okolicę podbródkową, modelując owal twarzy. bez rozciągania ust. W obszarze szyi nie tylko przywracają prawidłową jędrność, ale także tak ważną elastyczność skóry, naturalną gęstość i witalność, likwidując zmarszczki i bruzdy. Dzieje się tak za sprawą unikalnej kompozycji nici, rozpuszczalnego materiału, będącego kopolimerem kwasu polimlekowego i kaprolaktonu, dwóch stymulatorów tkankowych, teraz wzbogaconych także o kwas hialuronowy P(LACL)HA, stanowiąc tym samym trzecią już generację nici Aptos. Struktura nici zapewnia natychmiastowy efekt liftingu, a zawarty w niciach kwas hialuronowy wpływa także na natychmiastową rewitalizację skóry. Ponadto wspiera syntezę kolagenu tuż po implantacji, a po ok 90 dniach rozpoczyna się druga faza stymulacji kolagenu, spowodowana aktywnością kwasu polimlekowego. Zaletą tego połączenia składników jest także skrócenie czasu rekonwalescencji pozabiegowej.

W efekcie pacjent uzyskuje kompleksową i harmonijną odbudowę piękna: uniesienie i naprowadzenie tkanek na właściwe położenie, odbudowanie w naturalny sposób ubytków tkankowych, rozgładzenie fałdów i zmarszczek, przebudowę skóry. Skóra staje się gęsta, jędrna, elastyczna, nawilżona i naturalnie piękna, i to nie tylko w obszarze twarzy, ale także szyi. A wszystko to w sposób nietraumatyzujący tkanek i łatwy do założenia. Aptos Excellence Visage Method to gwarancja satysfakcji zarówno Pacjenta, jak i lekarza.

Kategoria: Produkty zabiegowe – Dermostymulacja
Wypełniacz biostymulujący Ellansé™

Ellansé™ to wyjątkowy, w pełni wchłanialny, gotowy do użycia, preparat na bazie polikaprolaktonu, stymulujący w skórze produkcję kolagenu typu I, odpowiadającego za naturalną objętość, gęstość oraz sprężystość skóry. Oferuje długotrwały efekt od roku nawet do czterech lat, zachowując stabilny rezultat, w odróżnieniu od preparatów na bazie kwasu hialuronowego. Wszystko to dzięki idealnie gładkiej, sferycznej molekule kaprolaktonu o masie cząsteczkowej 25-50 μm, która w trakcie wchłaniania nie zmienia swojej wyjściowej objętości. Nie staje się bardziej porowata, a tym samym nie wzbudza wtórnych reakcji na ciało obce, nie tworzy zwłóknień, nie stymuluje ziarninienia. W I fazie procesu wchłaniania (trwa ona około 95% deklarowanego czasu) dochodzi do podziału łańcuchów polimeru na krótsze, przy zachowaniu wyjściowej objętości cząsteczki, dlatego wraz z wyindukowanym kolagenem, stanowi ona naturalny implant. Po 100% wchłonięciu cząsteczki kaprolaktonu, wciąż pozostaje w skórze kolagen typu I, dojrzały, który wpływa na podtrzymywanie efektu zabiegowego oraz działanie przeciwstarzeniowe, dlatego wielu pacjentów jest bardzo zadowolonych z produktów Ellansé™.

Mała ilość preparatu Ellansé™ potrafi doskonale odbudować objętość w miejscu jej ubytku, gwarantując naturalną motorykę tkanek po zabiegu. Liniowe podanie w okolicy żuchwy buduje doskonałe wsparcie dla tkanek i ich należyte przyleganie bez zwiększania objętości. Ze względu na swe właściwości stymulujące kolagen,

Ellansé™ sprawdza się w zabiegach rewitalizacji skóry zwiotczałej, pozbawionej wigoru, pokrytej siecią drobnych zmarszczek, poprawiając jej gęstość, jędrność i sprężystość. Sekret tkwi w technice podania. Pacjenci chwalą sobie natychmiastowy efekt, stabilność i długotrwałość efektu zabiegowego, wynikającego z silnej stymulacji kolagenu typu I, przy zachowaniu naturalnego wyglądu, co wyróżnia Ellansé™ na tle preparatów z kwasem hialuronowym.

Całkowita biozgodność, potwierdzone klinicznie bezpieczeństwo i długoletnie doświadczenie preparatu na rynku są gwarancją jakości i zadowolenia lekarzy i ich pacjentów.

AESTHETIC CONCEPT
BIURO SPRZEDAŻY:

ul. Hanki Czaki 2/69 01-588 Warszawa
tel. 22 415 67 92, +48 668 040 694

e-mail: biuro@aestheticconcept.pl