ZAPROSZENIE DO ODWIEDZENIA STOISKA ORAZ UDZIAŁU W AKTYWNOŚCIACH PODCZAS XVIII KONGRESU MEDYCYNY ESTETYCZNEJ I ANTY-AGING


Szanowni Państwo,

 

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszego stoiska oraz udziału w aktywnościach, na XVIII Międzynarodowym Kongresie Medycyny Estetycznej i Anty- Aging PTMEIAA, w dniach  27-30 września 2018r., w hotelu Hilton w Warszawie.

Jak co roku Kongres Medycyny Estetycznej i Anty-Aging PTMEiAA będzie dogodną dla nas okazją, aby podzielić się z Państwem dużą ilością informacji w zakresie nowych produktów wprowadzanych na rynek, nową strategią handlowo-marketingową oraz planowanymi aktywnościami.

Jesień znów będzie należeć do APTOSA….

29 września, podczas kongresu nastąpi uroczysta premiera III generacji nici Aptos Excellene Visage z kwasem hialuronowym, do jednoczesnego liftingu i odmładzania tkanek. To ważne wydarzenie zaszczyci swoją obecnością sam twórca nici Aptos, dr George Sulamanidze - chirurg plastyczny, dermatolog z kliniki medycyny estetycznej Total Charm, Tbilisi, Gruzja. Podczas kongresu dr Sulamanidze wygłosi wykład na temat: „Lifting nićmi - oczekiwania a rzeczywistość, spostrzeżenia lekarza i pacjenta”, odbędzie się pokaz zabiegu z wykorzystaniem nowej generacji nici Aptos, zaprezentowane zostaną wyniki badań.
Dr Bożena Jendrysik, międzynarodowy trener technik Aptos, podzieli się własnymi doświadczeniami z implantacji nowych nici.
Dr n. med. Tadeusz Witwicki, wygłosi wykład na temat zastosowania nici Aptos w leczeniu pacjentów z porażeniem nerwu twarzowego.

 Zgodnie z wcześniejszą komunikacją, również podczas kongresu zostaną ogłoszone wyniki konkursu oraz wręczenie nagród dla najlepszych odbiorców nici Aptos.

 

W dniu poprzedzającym kongres tj. 27 września br. ,od godziny 13 do 16, w Centrum Szkoleniowym Nova Group, dr Luca Piovano z Rzymu, podczas warsztatów, zaprezentuje nowe techniki podawania Ellansè, w kontekście spersonalizowanego stosowania procedur, stosownie do wieku i sytuacji pacjenta.  
Tego samego dnia, również w siedzibie Nova Group, od godziny 16.30 do 20.00, dr Luca Piovano poprowadzi warsztaty dla trenerów Ellansè.

28 września, w trakcie kongresu, zapraszamy także na wykład dr Luca Piovano  ”Porównanie wypełniaczy o różnym sposobie indukcji kolagenu” oraz workshop z wykorzystaniem biostymulatora Ellansè.

Podczas kongresu, jak co roku, postaramy się Państwu zaoferować kompleksową, atrakcyjną ofertę składająca się z nici APTOS, wypełniacza ELLANSÉ, kwasu hialuronowego GLAMOR, ekskluzywnych kosmeceutyków CEBELIA oraz kaniul do liposukcji i lipofillingu BIOCALIS.

Szczegółowy program naszych aktywności podczas kongresu zostanie zamieszczony na naszej stronie, jak tylko zostaną dopracowane szczegóły.

 

 

Do zobaczenia wkrótce……..


 

Renata Frączek

Właściciel Aesthetic Concept

AESTHETIC CONCEPT
BIURO SPRZEDAŻY:

ul. Hanki Czaki 2/69 01-588 Warszawa
tel. 22 415 67 92, +48 668 040 694

e-mail: biuro@aestheticconcept.pl