VI Konferencja APTOS - Estetyka twarzy i ciała, Ginekologia Est. i Urologia


 

Szanowni Państwo,

Mamy zaszczyt zaprosić na VI KONFERENCJĘ APTOS, która odbędzie się w dniach 18-20 maja 2019 i poświęcona będzie dwóm zagadnieniom.

CZĘŚĆ I - ESTETYKA TWARZY I CIAŁA
18-19 maja 2019 r.
Lux Med – Hotel Marriott - Al. Jerozolimskie 65/79, Warszawa.

W części pierwszej przewidujemy dwudniowy pokaz zabiegów z zastosowaniem nici Aptos w wykonaniu twórcy nici i technik Aptos, chirurga plastycznego i rekonstrukcyjnego dr. Marlena Sulamanidze oraz chirurga plastycznego dr. Nino Vadachkoria.

W trakcie Konferencji pokażemy przegląd możliwości zabiegowych nici Aptos bazując na bogatym i wieloletnim doświadczeniu dr Marlena Sulamanidze.

W szczególności chcielibyśmy zaprezentować małoinwazyjne zabiegi liftingujące i biorewitalizujące obszary twarzy takie jak policzki, linia żuchwy, podbródek, linia marionetki, czy brwi, z uwzględnieniem najnowszych nici III generacji z kwasem hialuronowym.

W programie przewidujemy także zabiegi ujędrniające tkanki ciała, takie jak brzuch, czy piersi. Na Państwa życzenia chcielibyśmy przedstawić możliwości mało inwazyjnej korekcji odstających uszu, czy kształtu nosa za pomocą nici Aptos. Przekrój obszarów zabiegowych jest uzależniony od pozyskanych pacjentów.

Zabiegi będą transmitowane na żywo z sali zabiegowej do sali konferencyjnej, z możliwością zadawania pytań.

CZĘŚĆ II - GINEKOLOGIA ESTETYCZNA I UROLOGIA
20 maja 2019 r.
Szpital Mazovia, Restauracja Mamma i Papá
Al. KEN 47/U15, Warszawa

Druga część VI Konferencji Aptos poświęcona jest ginekologii estetycznej i urologii.

Dr Marlen Sulamanidze chirurg plastyczny i rekonstrukcyjny, twórca nici i metod Aptos, zaprezentuje przegląd niechirurgicznych technik zabiegowych z użyciem nici Aptos w zakresie liftingu i rewitalizacji warg sromowych oraz zwężania ujścia pochwy.

Dr Dennis J.A.J. Oerlemans z Laurentius Hospital w Roermondzie, urolog i badacz naukowy zaprezentuje zabiegi przecewkowego ostrzykiwania podśluzówki bioresorbowalnym preparatem Urolon, w kierunku wysiłkowego nietrzymania moczu. Jest to nowa, nieinwazyjna, potwierdzona badaniami i bardzo obiecująca terapia, opierająca się na podaniu preparatu na bazie polikaprolaktonu, posiadającego silnie właściwości wypełniające i stymulujące produkcję kolagenu typu I, który zmienia strukturę tkanek, nadaje sprężystość oraz gęstość, systematycznie przywracając ich funkcjonalność.

Uczestnicy będą mogli oglądać na bieżąco transmisję obrazu pola zabiegowego z bloku operacyjnego, z uwzględnieniem wizji z cystoskopu, przebywając komfortowo we wnętrzu restauracyjnym.

  • Koszt udziału w dwudniowej Konferencji Aptos i workshopie ginekologiczno-urologicznym (cz.I i cz.II): 1150 PLN.
  • Koszt udziału tylko w dwudniowej VI Konferencji Aptos: 790 PLN.
  • Koszt udziału tylko w workshopie ginekologiczno-urologicznym: 490 PLN.


Prosimy o zgłaszanie swojego udziału, ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność wpłat.

Opłaty prosimy kierować na konto: 21 1050 1041 1000 0091 3138 5883, Aesthetic Concept Renata Frączek,ul. Zawiszy 6/69, 01-167 Warszawa z dopiskiem: -”VI Konferencja Aptos i workshop ginekologiczno-urologiczny”, -”VI Konferencja Aptos”, -”Workshop ginekologiczno-urologiczny”.

Zapraszamy do udziału w VI Konferencji Aptos.

AESTHETIC CONCEPT
BIURO SPRZEDAŻY:

ul. Hanki Czaki 2/69 01-588 Warszawa
tel. 22 415 67 92, +48 668 040 694

e-mail: biuro@aestheticconcept.pl