Toskani - nowy wymiar mezoterapii mikroigłowej już w Polsce!


TOSKANI jest innowacyjną marką o 30 letniej tradycji, tworzącą sterylne produkty do iniekcji i mezoterapii, peelingi oraz kosmetyki do codziennej pielęgnacji i podtrzymywania efektów zabiegowych. Uzupełnieniem kompleksowej terapii 360°, będącej mottem  TOSKANI, jest także właściwa suplementacja, która wpływa na ogólny dobrostan i przyspieszenie odnowy biologicznej.  Marka wywodzi się z Hiszpanii i bazuje na ponad półwiecznym doświadczeniu farmaceutycznym założycieli, rodziny Xalabarder, którzy w swoim Laboratorium  opracowują innowacyjne, skuteczne oraz bezpieczne  produkty, stawiając na  najnowszej generacji peptydy, biorewitalizatory oraz liposomalne składniki aktywne w wysokich stężeniach.

To pozwala TOSKANI na utrzymanie przodującej pozycji wśród profesjonalnych produktów, odpowiadających na spersonalizowane potrzeby każdej skóry.

Klienci otrzymali już do dyspozycji: 54 produkty do mezoterapii i iniekcji20 peelingów chemicznych54 kosmetyki wraz z suplementami oraz 5 urządzeń do transdermalnej aplikacji preparatów.

Wysoką jakość marki TOSKANI doceniło już 66 krajów świata, a szanowane grono ekspertów przyznało liczne nagrody w kategorii Kosmetyków Medycznych.

Holistyczne podejście oraz współpraca z expertami i doświadczonymi lekarzami z różnych stron świata, pozwoliła opracować i systematycznie rozwijać, kompleksowe i skuteczne protokoły, będące odpowiedzią na zróżnicowane problemy estetyczne.

Wyróżniającą tę pracę i ogromną zaletę marki w zakresie TKN Meso są gotowe zestawy MESO STARTER KIT, bazujące na doborze wyselekcjonowanych i zaawansowanych biotechnologicznie kompleksowych składników z linii TKN ADVANCED i TKN COCKTAILS, określając gotową recepturę o optymalnej zawartości w zakresie aktywacji :
 - Anti-Ageing zestaw przeciw starzeniu
-  Radiance zestaw redukujący niewłaściwą pigmentacje
-  Y-Zone zestaw poprawiający owal twarzy
- Intimate Radiance zestaw rozjaśniająco-odmładzający okolice intymne
- Purifying zestaw oczyszczające dla skór trądzikowych 
-  Anti-Hair Loss zestaw przeciw wypadaniu włosów


Dodatkowo marka posiada jednoskładnikowe ampułki do mezoterapii TKN Monodoses o wysokiej koncentracji i farmaceutycznej jakości składników aktywnych, oferujących szeroki wachlarz możliwości łączenia. Dzięki temu możemy korzystać z wiedzy wykwalifikowanych lekarzy lub tworzyć własne procedury, indywidualnie dobierając leczenie do potrzeb najbardziej wymagających wymagającej skóry.

Wyróżnikiem marki jest zwrócenie uwagi także na potrzeby estetyczne stref intymnych.

W portfolio marki znajdujemy również '' produkt gwiazdę ''  TKN HA3  do iniekcji z nowej linii  TKN Medical  . Jest to Booster objęty nieusieciowanym kwasem hialuronowym o unikalnej masie cząsteczkowej 3.000 kDa, najbliższy endogennej, dedykowany dla każdego wieku, w celu zapobiegania, korekcji oraz poprawy jakości skóry, o kompleksowym efekcie działania zabiegu.
 
TOSKANI posiada w swojej ofercie również peelingi o wysokich stężeniach, które podobnie jak w lini meso występują w gotowych roztworach TKN Combined , jak i pojedyncze TKN Monoacids , umożliwiające dobór w zależności od indywidualnych wskazań zabiegowych, z funkcją łączenia. Godnym szczególne uwagi jest peeling chemiczny dedykowanym do ciała w sprayu, który odpowiada na potrzeby dużego rynku.

Peeling chemiczny to zawsze pierwszy etap w 360 ° kompleksowej terapii pielęgnacyjnej.
 
TOSKANI pragnie poszerzyć naszą świadomość dbania o skórę również po zabiegach, podkreślając, jak ważne jest zastosowanie odpowiednich dobroczynnych zabiegów w zaciszu swojego mieszkania. W tym celu została stworzona specjalna linia kosmetyków TKN Cosmetics od oczyszczających, po maski oraz profesjonalne kremy o właściwościach farmaceutycznych do codziennego użytku. W przerwie między zabiegami w celu kontynuowania terapii zabiegowej znajdziemy również zaawansowane jednorazowe ampułki do odbudowywania i odżywiania skóry podczas snu, jak i odżywcze ampułki działające na cały ustrój jako suplement diety TKN Nutraceutics  .

Zapraszamy do współpracy lekarzy i kosmetologów.

Już dzisiaj umów pokaz w swoim gabinecie.
Do Państwa dyspozycji pozostaje Brand Manager Marki Toskani
Marlena Skibniewska
tel. +48 888 901 678,
marlena.skibniewska@aestheticconcept.pl
oraz Regionalni Przedstawiciele Aesthetic Concept.

AESTHETIC CONCEPT
BIURO SPRZEDAŻY:

ul. Hanki Czaki 2/69 01-588 Warszawa
tel. 22 415 67 92, +48 668 040 694

e-mail: biuro@aestheticconcept.pl