MCL31
COFNIJ
OPIS PRODUKTU:

MCL31 Dermablate - najlepiej sprzedający się laser Er:YAG na świecie

Er: YAG jest złotym standardem w dermatologii, w odniesieniu do bardzo precyzyjnej ablacji. Pozwala na bezpieczne i delikatne usuwanie różnego rodzaju zmian łagodnych naskórka i skóry właściwej. Zapewnia on skuteczne leczenie zmarszczek i blizn, takich jak te spowodowane przez trądzik, bez uszkodzenia cieplnego na skórze. Jest to zasługą wysokiej absorpcji w wodzie przy tej długości fali i wysoce skutecznej technologii ablacyjnej i frakcyjnej. Niezawodność i skuteczność udowodniona na całym świecie.

Er: YAG: złoty standard w zabiegach dermatologicznych

Ablacja skóry z wykorzystaniem MCL31 Dermablate Er:YAG jest wysoce precyzyjna, może być mierzona w mikrometrach. Można doprowadzić do pełnej ablacji lub frakcjonowania. Pozwala to na bezpieczne i delikatne usunięcie różnorodnych zmian skórnych na poziom naskórka i skóry właściwej. Pozwala zarówno na ablację jak i na resurfacing skóry.

Długość fali 2940 nm, lasera Er:YAG odpowiada maksymalnej absorpcji wody, która jest głównym składnikiem skóry. Energia jest więc całkowicie wykorzystana do szybkiego odparowania wody w tkance, co prowadzi do prawie natychmiastowej ablacji tkanki. Po zastosowaniu MCL31 Dermablate osiągamy krótszy czas rekonwalescencji w porównaniu z laserem CO2 (czas do ponownej odbudowy nabłonka, rumień, obrzęk). Z drugiej strony, laser CO2 osiąga lepszą hemostazę dzięki koagulacji.

Dzięki znacznie ograniczonemu efektowi termicznemu lasera Er:YAG, zabieg jest mniej bolesny niż laserem CO2. Pacjenci nie wymagają znieczulenia w leczeniu małych zmian. Efekty uboczne i ryzyko jest znacznie ograniczone. Bezpieczeństwo zabiegu sprawia, że ​​laser Er:YAG jest odpowiednim wyborem przy leczeniu delikatnych obszarów, takich jak okolice oczodołów czy nawet szyi, klatki piersiowej i rąk.

Zintegrowany system ewakuacji dymu z systemem potrójnej filtracji

Opatentowana konstrukcja rękojeści gwarantuje skuteczną i równoczesną ewakuację cząsteczek powstałych w wyniku ablacji, w tym samym czasie, w którym następuje emisja światła laserowego. Ewakuacja dymu jest aktywowana przez włącznik nożny (nie jest potrzebny dodatkowy przełącznik), szum ograniczono do minimum. Oznacza to, że lnie ma konieczności zakupu dodatkowego urządzenia i jednocześnie nie jest wymagana asysta w trakcie zabiegu.

VarioTEAM rękojeść z regulowanym rozmiarem plamki bezpośrednio w rękojeści

Kolejną innowacją Asclepiona jest łatwość, z jaką użytkownicy mogą zmieniać wielkość plamki lasera (od 1 do 6 mm). Następuje to poprzez obrót pierścienia na rękojeści. Urządzenie automatycznie rozpoznaje zmianę, a laser jest natychmiast gotowy do użycia, zapewniając znaczną oszczędność czasu i wysoki poziom obsługi.

Regulowana długość impulsu

MCL31 Dermablate jest pierwszym laserem Er:YAG, który umożliwia zmianę długości impulsu. Dzięki tej funkcji można pracować zarówno z bardzo krótkimi impulsami, które gwarantują bardzo precyzyjną „zimną ablację”, a przy dłuższych impulsach „gorącą ablację” (do 1000 µs) dla uzyskania efektu termicznego na tkance. „Zimna ablacji” jest szczególnie zalecana do leczenia wyłącznie ablacyjnego (na przykład w celu odparowania zmian skórnych i naskórka), podczas gdy „gorąca ablacja” jest rekomendowana przy odmłodzeniu, ponieważ skutecznie stymuluje neokolagenezę. Oba tryby mogą być łączone, na przykład, we frakcyjnym odmłodzeniu (gdzie termiczne oddziaływanie na kolagen może być łączone z ablacyjnym działaniem na głębokie zmarszczki) i usuwania uszkodzeń znajdujących się na skórze (tryb koaguacji).

„Tryb koagulacji” utrzymuje powierzchnię zabiegową czystą i przejrzystą

Dzięki trybowi termicznemu, laser MCL31 Dermablate oferuje możliwość ograniczenia krwawienia podczas zabiegów ablacji jednym, prostym gestem. Dzięki tej funkcji możliwa jest zmiana trybu na ekranie roboczym z ablacji na efekt termiczny, aby w jednej chwili spowodować koagulację. Umożliwia to lekarzowi ograniczenie krwawienia, które może wystąpić podczas pracy w głębszych warstwach skóry (na przykład w czasie usuwania zmian skórnych). W ten sposób obszar zabiegowy pozostaje czysty i widoczny podczas całego zabiegu, co pozwala operatorowi działać szybko, pewnie i skutecznie.

Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń 602 335 444!


KATEGORIA: URZĄDZENIA HIGHTECH / MEDYCYNA ESTETYCZNA
AESTHETIC CONCEPT
BIURO SPRZEDAŻY:

ul. Hanki Czaki 2/69 01-588 Warszawa
tel. 22 415 67 92, +48 668 040 694

e-mail: biuro@aestheticconcept.pl