LIFTERA
COFNIJ
OPIS PRODUKTU:

Wygodny, łatwiejszy, szybszy i skuteczniejszy sprzęt HIFU

Martwisz się o bolesność zabiegów, podczas procedury HIFU? potrzebujesz szybkiej procedury HIFU? A może szukasz łatwiejszej w wykonaniu procedury HIFU? Mamy doskonałe rozwiązanie, które jest odpowiedzią na Twoje oczekiwania!  
 

  

 

Liftera Advance

 • Lifting twarzy i Wyszczuplanie sylwetki
 • Szeroka dostępność cartridge’y (Twarz i Ciało)
 • 2 dostępne metody: „Pen-type” & Liniowa
 • Aplikator Pen-Type – Specjalna głowica do różnych okolic zabiegowych
 • Stabilna i Precyzyjna Moc Szczytowa, dzięki zastosowaniu zintegrowanego aplikatora oraz silnika cyfrowego

  Lifting Liftera to nieinwazyjny zabieg liftingująco-modelujący okolice twarzy, szyi i ciała. Jest to również pierwszy zabieg, wykorzystujący oryginalną Technologię Dyfuzji Termicznej (TDT™)  


 


THERMAL DIFFUSION TREATMENT

Co to jest technologia TDT? Jest to technologia przeciwstarzeniowa, która przyspiesza przebudowę kolagenu, poprzez silne podgrzewanie włókien kolagenowych na określonej głębokości. Wykorzystuje skoncentrowane ultradźwięki wysokiej częstotliwości (HIFU) z szybkością 10 Hz, które nie uszkadzają warstwy powierzchniowej skóry.  

 

 BEZPIECZNA MOC SZCZYTOWA

SILNIK CYFROWY, PRECYZYJNA MOC SZCZYTOWA

Jeśli moc szczytowa jest zbyt niska, skuteczność jest znikoma, a kolei - jeśli jest zbyt wysoka, może uszkodzić otaczające tkanki. Liftera generuje stabilną i precyzyjną moc szczytową, osiągając skuteczne oddziaływanie w tkance dzięki energii cieplnej, zachowując komfort podczas zabiegu dla Pacjenta.  


 


APLIKATOR ZAPEWNIAJĄCY MINIMALNĄ POWIERZCHNIĘ KONTAKTU

Łatwiejsze działanie na nierównej powierzchni skóry

Powierzchnia styku aplikatora Liftera ma promień 8 mm. Promień ten może docierać do nierównych części skóry twarzy, zapewniając najlepsze środowisko dla zabiegu.  

 

 Procedura Liftera Dzięki tej technologii można efektywnie uzyskać różne rodzaje energii cieplnej w skórze, co znajduje skuteczne zastosowanie w zabiegach wzmacniających skórę, takich jak: lifting twarzy, napięcie skóry, modelowanie i kształtowanie sylwetki. W przeciwieństwie do tradycyjnych technik liftingujących, Lifting Liftera jest znacznie mniej bolesny dla Pacjenta. Zabieg urządzeniem Liftera przynosi natychmiastowe efekty, zaraz po jego wykonaniu. Finalne rezultaty widoczne są w ciągu 2 miesięcy, od wykonania zabiegu.  

 


SKUTECZNY LIFTING I MODELOWANIE TWARZY

 • Ukierunkowane na starzenie się skóry
 • Oddziaływanie Liftera
 • Reakcja skóry po zabiegu
 • Wydajność liftingu skóry

 


LIFTING I MODELOWANIE TWARZY

Warstwa skóry i warstwa SMAS, które są celem, poddane są działaniu energii cieplnej, przy wykorzystaniu dwóch efektów: techniki mikro-ogniskowania i dyfuzji, aby równomiernie dostarczyć efekt termiczny, do wszystkich warstw skóry.  

 

 

WIDOCZNE UJĘDRNIANIE I KONTUROWANIE CIAŁA

 • Ukierunkowane działanie na podskórną tkankę tłuszczową
 • Zabieg Liftera
 • Reakcja tkanki po zabiegu
 • Efekt konturowania sylwetki i poprawy napięcia

UJĘDRNIANIE I KONTUROWANIE CIAŁA

Technologia TDT™ (Thermal Diffusion Treatment) służy do efektywnego skupiania dyfuzji energii cieplnej, na trzech głębokościach tłuszczowej tkanki podskórnej. Tkanka tłuszczowa jest degradowana i redukowana, pod wpływem energii termalnej oraz absorbowana przez dużą ilość makrofagów.  

   

Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń 602 335 444!


KATEGORIA: URZĄDZENIA HIGHTECH / MEDYCYNA ESTETYCZNA
AESTHETIC CONCEPT
BIURO SPRZEDAŻY:

ul. Hanki Czaki 2/69 01-588 Warszawa
tel. 22 415 67 92, +48 668 040 694

e-mail: biuro@aestheticconcept.pl