PICOSTAR
COFNIJ
OPIS PRODUKTU:

PICO Star 

Dwufalowy Nd:YAG (1064/532 nm)

Dwie długości fali dają terapeucie elastyczność dopasowania zabiegu dokładnie do potrzeb pacjenta i do szerokiego zakresu kolorów pigmentu (od ciemniejszych kolorów do niebieskiego i czerwonego).

Najwyższa energia i najkrótszy impuls

PicoStar wykorzystuje najnowocześniejszą technologię, generując impulsy o najwyższej mocy szczytowej i najkrótszym czasie impulsu, poniżej 300 ps, zapewniając najbardziej efektywne zabiegi pigmentacyjne i wielokolorowych tatuaży. System laserowy może przez długi czas pracować z dużą szybkością i bez konieczności generacji pre-impulsów. To sprawia, że jest to jeden z najszybszych i najbardziej niezawodnych laserów pikosekundowych na rynku. Ultrakrótkie impulsy umożliwiają rozerwanie pigmentu bez jakichkolwiek termicznych efektów ubocznych czy blizn. To zwiększa komfort pacjenta i zapewnia wyższą elastyczność i skuteczność.

Rękojeść z funkcją Zoom z różnymi wielkościami plamki

PicoStar posiada ergonomiczną, cienką i lekką rękojeść z funkcją Zoomu. Jest wykonana z nierdzewnej stali dla łatwej obsługi i utrzymania w czystości. Posiada obrotowy pierścień, za pomocą którego można zmienić wielkość plamki bez potrzeby zmiany rękojeści czy nakładki. To zapewnia ci elastyczność pracy na większych i mniejszych obszarach z maksymalnym stopniem dokładności.

 

 

Jednorodny profil plamki i automatycznie rozpoznawalna wielkość plamki

Specjalny system optyczny tworzy jednorodny profil plamki bez „gorących plam”, poprzez dystrybucję energii w doskonały sposób. To skutkuje mniejszą bolesnością i mniejszym poziomem krwawienia. Kształt plamki jest tak opracowany, aby zapewnić optymalne pokrycie obszaru zabiegowego z jak największą efektywnością. Rękojeść z funkcją Zoom z automatycznym rozpoznaniem wielkości plamki umożliwia łatwą zmianę parametrów dla wszystkich aplikacji i obszarów ciała. To zapewnia szybkie, bezpieczne i efektywne zabiegi z doskonałymi rezultatami.

Dotykowy wyświetlacz i przyjazny użytkownikowi Interface

PicoStar posiada duży, przejrzysty i łatwy w obsłudze wyświetlacz dotykowy LCD 10,1’’. Został on stworzony całkowicie na nowo i przystosowany do potrzeb użytkowników. Menu jest dostosowane zarówno dla osób początkujących jak i doświadczonych użytkowników. Duże przyciski i ikony oferują dobrą rozpoznawalność a ciemne tło umożliwia wysoki kontrast i świetną głębię koloru. Aktywne elementy są wyraźnie podkreślone zmianą koloru i rozmiaru. Początkujący użytkownicy mogą wybrać wskazanie a parametry zabiegowe są automatycznie wczytane. Doświadczeni użytkownicy mogą wejść bezpośrednio w ekran pracy z możliwością regulacji wszystkich parametrów, co umożliwia szybkie i efektywne zabiegi.

Specyfikacja techniczna

 • Laser: Nd:YAG, klasa 4
 • Długości fali: 532, 585, 650, 1064 nm
 • Energia: max. 800 mJ
 • Moc: > 2.5 GW
 • Czas trwania impulsu: < 300 ps
 • Częstotliwość: max. 10 Hz
 • Rozmiar plamki: 2-5 mm (ST) | 5-10 mm (XL) | 2.5 x 2.5 mm (DYE)
 • Rozmiary: 42 x 116 x 106 cm (W x D x H)
 • Waga: ok. 160 kg

Wyposażenie opcjonalne PicoStar może być rozbudowane o następujące elementy:

 • Rękojeść barwnikowa (DYE): maksymalna efektywność nawet dla jaśniejszego pigmentu
 • Dzięki specjalnemu barwnikowi, zielona długość fali lasera Nd:YAG (532 nm) ulega transformacji na kolor żółty lub czerwony. Te specjalne długości fali: 585 nm i 650 nm, umożliwiają zabiegi na najtrudniejszych kolorach, takich jak zielony, niebieski, liliowy i jasne kolory.

Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń 602 335 444!


KATEGORIA: URZĄDZENIA HIGHTECH / MEDYCYNA ESTETYCZNA
AESTHETIC CONCEPT
BIURO SPRZEDAŻY:

ul. Hanki Czaki 2/69 01-588 Warszawa
tel. 22 415 67 92, +48 668 040 694

e-mail: biuro@aestheticconcept.pl