NOON AESTHETICSTM


POKAŻ KATEGORIE

Linia produktów NOON obejmuje ponad 40 profesjonalnych produktów do pielęgnacji skóry  do stosowania w gabinecie oraz kontynuacji terapii w domu. Produkty NOON dzielą się na następujące kategorie:

PARACEUTICAL

Produkty o działaniu terapeutycznym, opracowane w celu zapewnienia silnego i skutecznego leczenia różnych chorób skóry. Produkty w tej kategorii obejmują wysokie stężenia składników aktywnych, ale bez typowych skutków ubocznych, takich jak podrażnienie, pieczenie, zaczerwienienie i nieprzyjemne odczucia podczas użytkowania.

ESSENTIAL

Produkty wspierające i ochronne o działaniu terapeutycznym, które wspomagają i chronią skórę przed szkodliwymi czynnikami, przyczyniającymi się do pojawienia się uszkodzonej skóry, takimi jak zanieczyszczenie powietrza, ekspozycja na słońce i promieniowanie UVA i UVB, stres, niezrównoważona dieta itp. Produkty te prowadzą do uzyskania promiennej i zdrowej skóry twarzy.

IN CLINIC

Profesjonalne produkty przeznaczone do zabiegów gabinetowych, takie jak peelingi, ampułki i maski.

 

INNOWACJA: DermShieldTM - Wysokie stężenie, bez podrażnień

Wierzymy, że wszyscy zasługują na piękną skórę. Dlatego opracowaliśmy naszą unikalną technologię DermShield™, która umożliwia nam wytwarzanie najlepszych i najskuteczniejszych produktów do pielęgnacji skóry na świecie. Nasza innowacyjna technologia DermShield™ pozwala NOON Aesthetics™ na opracowanie farmaceutycznej linii produktów do pielęgnacji skóry, która zawiera składniki aktywne o przełomowo wysokim stężeniu bez typowych skutków ubocznych, takich jak podrażnienie, pieczenie, zaczerwienienie i nieprzyjemne odczucia. Zapewniamy imponujące rezultaty w leczeniu starzenia się skóry, przebarwień, uszkodzeń słonecznych i utraty elastyczności, wyprysków, trądziku, łojotoku i innych problemów skórnych.

IN CLINIC HOME CAREPARACEUTICAL
Produkty o działaniu terapeutycznym, opracowane w celu zapewnienia silnego i skutecznego leczenia różnych chorób skóry.

ESSENTIAL
Produkty wspierające i ochronne o działaniu terapeutycznym, które wspomagają i chronią skórę przed szkodliwymi czynnikami.

IN CLINIC
Profesjonalne produkty przeznaczone do zabiegów gabinetowych, takie jak peelingi, ampułki i maski.

AESTHETIC CONCEPT
We are an excellent beauty agency, advising a client on what is best for her. Give professional beauty technical services. There are many cooperative merchants, and the most recent one is replica Rolex watches merchant.
BIURO SPRZEDAŻY:

Biuro Sprzedaży i Centrum Szkoleniowe:
Józefa Bema 83/73
01-233 Warszawa

22 415 67 92, +48 604 775 163
e-mail: biuro@aestheticconcept.pl

Szkolenia MED: +48 692 446 856
Szkolenia Beauty: +48 666 326 509