APTOS GINEKOLOGIA


POBIERZ KATALOG
POKAŻ KATEGORIE

APTOS – INTIMATE BEAUTY

APTOS – nazwa pochodzi od łacińskiego słowa ANTI PTOSIS - przeciwko opadaniu. To jedyne nici na rynku, które faktycznie liftingują i rewitalizują tkanki.

Za skutecznością metod Aptos stoją zaawansowane technologie opracowane przez zaangażowanych, od ponad 24 lat w ten projekt, lekarzy z rodziny Sulamanidze, którzy na co dzień pracują z pacjentami, wsłuchują się w ich potrzeby oraz obserwują i analizują efektywność podejmowanych działań przeciwstarzeniowych.

Dzisiaj Aptos może poszczycić się 18 patentami, w tym 8 międzynarodowymi oraz licznymi światowymi nagrodami. W Polsce metody Aptos, zostały trzykrotnie nagrodzone Perłą Dermatologii Estetycznej.

Każda nowa metoda zabiegowa odpowiada na zapotrzebowanie rynku. Przeznaczona jest dla konkretnego wskazania i poprzedzona wnikliwą analizą procesów zachodzących w tkankach, które doprowadzają do powstania nieestetycznych deformacji. Aptos promuje indywidualne podejście do pacjenta i dostarcza innowacyjne rozwiązania, które są w stanie sprostać zróżnicowanym potrzebom.

Metoda leczenia stref intymnych z zastosowaniem nici Aptos jest minimalnie inwazyjna i skuteczna. Biowchłanialne włókna na bazie kwasu polimlekowego i kaprolaktonu z mikroskopijnymi haczykami lub w kształcie gęsto zwiniętej spirali z funkcją pamięci umieszczane są podskórnie w okolice wiotkiej skóry, za pomocą zaawansowanych i minimalnie inwazyjnych systemów implantacji. Ze względu na zastosowanie dwóch stymulatorów tkankowych zapewniają zgodność biologiczną i bezpieczeństwo.

Możemy wyróżnić trzy metody zabiegowe , które mają zastosowanie w ginekologii:

 • Needle Method

Stosowana w celu zwężenia ujścia pochwy. Przywraca komfort i satysfakcję seksualną pacjentek, jak również zabezpiecza przed nawracającymi infekcjami.

Za pomocą tej metody możemy zrekonstruować anatomię krocza poprzez przemieszczenie tkanek, ale również ich wzmocnienie i rewitalizację, którą zawdzięczamy zdolności nici wykonanej z PLA i PCL do stymulacji kolagenu. Nici są stosowane na takiej głębokości, jaka jest niezbędna do uzyskania pożądanego efektu bez względu na to, czy ma to na celu zrekonstruowanie anatomii krocza, czy też jego naprężenie.

 • Spring Method

Metoda umożliwiająca rewitalizację i zwiększenie objętości warg sromowych. Poprawia estetykę nadając młodzieńczych krągłości oraz przywraca pewność siebie. Odbudowuje naturalną gęstość i jędrność tkanek, nadaje sprężystość oraz modeluje kształt. Dodatkowo stymuluje produkcję kolagenu, zagęszczając i ujędrniając skórę. Pozwala nie tylko modelować, ale także wypełniać bez ograniczenia ruchomości.

 • Excellence Method

To szybka i skuteczna metoda rewitalizacji i liftingu tkanek wewnątrz pochwy oraz w obszarze warg sromowych. Implantowana w formie wachlarza wzmacnia okolice cewki moczowej oraz dolną ścianę pochwy, dzięki czemu uzyskujemy odmłodzoną i wytrzymałą tkankę. Świetnie sprawdza się przy suchości pochwy. Metoda ta jest szczególnie istotna w leczeniu wysiłkowego nietrzymania moczu, a w połączeniu z całkowicie wchłanialnym preparatem Urolon, który wypełnia cewkę moczową daje spektakularne efekty.

Więcej informacji: TUTAJ
 

PRZYGOTOWANIE DO ZABIEGU:

Decydując się na zabieg warto wykonać podstawowe badania, takie jak: cytologia, morfologia, OB, krzepliwość APTT bądź skontaktować się z lekarzem w celu wykluczenia przeciwwskazań typowych dla zabiegów medycyny estetycznej. Przeciwwskazania: choroby autoimmunologiczne, ciężka choroba fizyczna, kolagenoza, choroba niedokrwienna serca, nadciśnienie II i III stopnia, hemofilia, zaburzenia psychiczne, stany zapalne i nowotwory w obszarze planowanego zabiegu, przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych, zaostrzenie przebiegu wszelkich chorób przewlekłych, ciąża i laktacja oraz wprowadzone wcześniej nierozpuszczalne implanty w obszarze zabiegowym. W zależności od wskazań zabiegowych u Pacjenta (wieku, typu skóry, obszaru zabiegowego, poziomu opadu tkanek) lekarz dobiera odpowiednie metody APTOS, tak aby zapewnić optymalny efekt odmłodzenia.

OPIS ZABIEGU:

Zabiegi Aptos wykonywane są w znieczuleniu miejscowym i polegają na podskórnym wprowadzeniu, poprzez pojedyncze punkty nakłucia, odpowiedniego modelu nici APTOS w celu utworzenia silnie podtrzymującego szkieletu. Efekty utrzymują się nawet do trzech lat. Zabieg jest całkowicie bezbolesny, a okres gojenia po zabiegu trwa około dwóch tygodni, ale już po kilku dniach można wrócić do aktywnego życia.

ZALECENIA POZABIEGOWE:

Okres pooperacyjny trwa około 3-5 tygodni, w zależności od zakresu operacji. Podczas okresu gojenia pacjent może odczuwać lekkie napięcie i wrażliwość tkanki pochwy i krocza. Konieczne jest również powstrzymanie się od aktywności seksualnej i ograniczenie aktywności fizycznej przez minimum 2 tygodnie. W tym okresie nie zaleca się także kąpieli w wannie.

MECHANIZM DZIAŁANIA NICI APTOS:

 • wprowadzone nici grupują tkanki i naprowadzają je na właściwe położenie,

 • wokół nici powstaje tkanka włóknista, która tworzy podskórny stelaż, wzmacniając tkanki i utrzymując je we właściwej pozycji,

 • materiał, z którego wykonane są nici, stymuluje produkcję elastyny i kolagenu. Wchłanianie nici trwa ok 1,5 do 2 lat, jednakże efekt liftingu i biorewitalizacji skóry pozostaje znacznie dłużej. Efekt nici wchłanialnych utrzymuje się 2-3 lata, w przypadku nici stałych 3-5 lat, a nawet dłużej.

ATUTY NICI APTOS:

 • technologia ta pomaga zrekonstruować estetyczny i funkcjonalny stan żeńskich narządów rozrodczych,

 • pozwala nie tylko modelować, ale także wypełniać i ujędrniać bez ograniczenia ruchomości,

 • bezpieczny i małoinwazyjny – nici wprowadzane są zaledwie przez 1 lub 2 punkty wkłucia,

 • nie wymagają żadnych rozcięć skóry, narkozy ani długiego okresu rekonwalescencji,

 • użyte materiały są w pełni wchłanialne i bezpieczne dla organizmu, stosowane w chirurgii od wielu lat,

 • produkty APTOS są certyfikowane, a technologia chroniona patentami międzynarodowymi,

 • szeroki wybór rozwiązań APTOS pozwala lekarzowi na indywidualne dopasowanie techniki zabiegowej do potrzeb i oczekiwań Pacjenta,

 • światowa jakość, europejska produkcja,

 • APTOS nr 1 na świecie - pierwsze nici do zabiegów liftingujących i największa ilość certyfikatów i patentów dla nowych produktów i rozwiązań,

 • zabiegi mogą być wykonywane tylko przez certyfikowanych lekarzy APTOS.

Pełna gama produktów Aptos dostępna: TUTAJ
 

POBIERZ ULOTKĘAESTHETIC CONCEPT
We are an excellent beauty agency, advising a client on what is best for her. Give professional beauty technical services. There are many cooperative merchants, and the most recent one is replica Rolex watches merchant.
BIURO SPRZEDAŻY:

Biuro Sprzedaży i Centrum Szkoleniowe:
Józefa Bema 83/73
01-233 Warszawa

22 415 67 92, +48 604 775 163
e-mail: biuro@aestheticconcept.pl

Szkolenia MED: +48 692 446 856
Szkolenia Beauty: +48 666 326 509