TOSKANI


POBIERZ KATALOG
POKAŻ KATEGORIE

TOSKANI jest innowacyjną marką o 30 letniej tradycji, tworzącą sterylne produkty do iniekcji i mezoterapii, peelingi oraz kosmetyki do codziennej pielęgnacji i podtrzymywania efektów zabiegowych. Podążaj za mottem kompleksowej terapii  TKN 360° TOSKANI uzupełniając swoją pielęgnację właściwą suplementacją, która obejmuje ogólny dobrostan i przyspieszenie odnowienia aktywności komórek od środka. Marka wywodzi się z Hiszpanii i bazuje na ponad półwiecznym doświadczeniu farmaceutycznym założycieli, rodziny Xalabarder. W swoim Laboratorium  opracowują innowacyjny skład swoich produktów bazując na najnowszej generacji peptydach, biorewitalizatorach oraz liposomalnych składnikach aktywnych.To pozwala TOSKANI na utrzymanie przodującej pozycji wśród profesjonalnych produktów, odpowiadających na spersonalizowane potrzeby każdej skóry.

Klienci otrzymali już do dyspozycji: 54 produkty do mezoterapii i iniekcji, 20 peelingów chemicznych, 54 kosmetyki wraz z suplementami oraz 5 urządzeń do transdermalnej aplikacji preparatów.

Wysoką jakość marki TOSKANI doceniło już 66 krajów świata, a szanowane grono ekspertów przyznało liczne nagrody w kategorii Kosmetyków Medycznych.

Holistyczne podejście oraz współpraca z expertami i doświadczonymi lekarzami z różnych stron świata, pozwoliła opracować i systematycznie rozwijać, kompleksowe i skuteczne protokoły, będące odpowiedzią na zróżnicowane problemy estetyczne.


Wynikiem tej pracy i ogromną zaletę marki w zakresie TKN Meso są gotowe zestawy MESO STARTER KIT, bazujące na doborze wyselekcjonowanych i zaawansowanych biotechnologicznie kompleksowych składników z linii TKN ADVANCED i TKN COCKTAILS, określając gotową recepturę o optymalnej zawartości w zakresie aktywacji:
 
  • Anti-Ageing zestaw przeciw starzeniu
  • Radiance zestaw redukujący niewłaściwą pigmentacje
  • Y-Zone zestaw poprawiający owal twarzy
  • Intimate Radiance zestaw rozjaśniająco-odmładzający okolice intymne
  • Purifying zestaw oczyszczające dla skór trądzikowych 
  • Body zestaw modelujący sylwetkę
  • Anti-Hair Loss zestaw przeciw wypadaniu włosów


Dodatkowo marka posiada jednoskładnikowe ampułki do mezoterapii TKN Monodoses o wysokiej koncentracji i farmaceutycznej jakości składników aktywnych, oferujących szeroki wachlarz możliwości łączenia. Dzięki temu możemy korzystać z wiedzy wykwalifikowanych lekarzy lub tworzyć własne procedury, indywidualnie dobierając leczenie do potrzeb najbardziej wymagających wymagającej skóry.

Wyróżnikiem marki jest zwrócenie uwagi także na potrzeby estetyczne stref intymnych.

W portfolio marki znajduje się również ''produkt gwiazda'' TKN HA3 do iniekcji z linii TOSKANIMED. Jest to Booster bazujący na nieusieciowanym kwasie hialuronowym o unikalnej masie cząsteczkowej 3.000 kDa, najbardziej zbliżonej do kwasu endogennie występującego w skórze, dedykowany dla każdego wieku, w celu rewitalizacji, pobudzenia naturalnych procesów odnowy komórkowej oraz poprawy jakości skóry.

W odpowiedzi na potrzeby specjalistów TOSKANIMED stworzył kompletną gamę wypełniaczy Skin Architect Fillers bazujących na usieciowanym kwasie hialuronowym o bardzo wysokiej masie cząsteczkowej 3.000 kDa celem oferowania najlepszych rozwiązań w zakresie pielęgnacji skóry, nie tylko z estetycznego punktu widzenia, ale również w trosce o jej zdrowie i jak najlepszą kondycję.

„Stawiamy na naturalność, wyważone kształty oraz harmonijne linie”

Uzupełnieniem gamy TOSKANIMED  jest urządzenie Neopen®.Jest to najnowsza rewolucja w świecie zabiegów kosmetycznych i aparatury medyczno-estetycznej. Neopen®, wraz z całą gamą koktajli do mezoterapii, rozwiązuje wiele problemów skóry oraz wspiera leczenie różnych jej defektów takich jak: blizny, rozstępy, przebarwienia, utrata jędrności czy utrata włosów.

TOSKANI posiada bogatą ofertę peelingów o wysokich stężeniach gotowych roztworów TKN Combined oraz jednoskładnikowych TKN Monoacids, umożliwiające dobór w zależności od indywidualnych wskazań zabiegowych oraz typu skóry pacjenta.

Jednak wyróżnieniem jest nowa linia DUOSOMALS do bezpiecznego stosowania przez cały rok dla każdego fototypu skóry, bez wywoływania podrażnień. Marka dała tym samym szereg możliwości stosowania u osób z wysoką wrażliwością skóry, wśród protokołów oferuje również zabieg z zastosowaniem kwasów pod oko! Innowacja polega na dwóch formach kwasu wolnej, pracującej na wierzchniej warstwie naskórka oraz zamkniętej w liposomie przechodzącą przez barierę hydro-lipidową skóry docierając do miejsca docelowego działania.

Peelingi chemiczne to zawsze pierwszy etap w kompleksowym założeniu terapii 360°, są zarówno przygotowaniem jak również wsparciem i przedłużeniem efektów po zabiegach medycyny estetycznej.


 
TOSKANI pragnie poszerzyć naszą świadomość dbania o skórę również po zabiegach, podkreślając, jak ważne jest zastosowanie odpowiednich dobroczynnych zabiegów w zaciszu swojego mieszkania. W tym celu została stworzona specjalna linia kosmetyków TKN Cosmetics od oczyszczających, po maski oraz profesjonalne kremy o właściwościach farmaceutycznych do codziennego użytku. W przerwie między zabiegami w celu kontynuowania terapii zabiegowej znajdziemy również zaawansowane jednorazowe ampułki do odbudowywania i odżywiania skóry podczas snu, jak i odżywcze ampułki działające na cały ustrój jako suplement diety TKN Nutraceutics .
 
KATALOGI DO POBRANIA:
 

KATALOG TKN HA3KATALOG PEELINGI CHEMICZNEKATALOG NEOPENKATALOG SKIN ADVANCED FILLERSKATALOG ANTI HAIR LOSS

Zapraszamy do współpracy lekarzy i kosmetologów.AESTHETIC CONCEPT
We are an excellent beauty agency, advising a client on what is best for her. Give professional beauty technical services. There are many cooperative merchants, and the most recent one is replica Rolex watches merchant.
BIURO SPRZEDAŻY:

Biuro Sprzedaży i Centrum Szkoleniowe:
Józefa Bema 83/73
01-233 Warszawa

22 415 67 92, +48 604 775 163
e-mail: biuro@aestheticconcept.pl

Szkolenia MED: +48 692 446 856
Szkolenia Beauty: +48 666 326 509